PZW Słupsk
Menu
ZEZWOLENIA     IT
O C H R O N A   W Ó D
Aktualności
ZAKAZ POLOWU RYB
Sport
Rekordy
Kampanie
Przepisy PZW
Poczta
Słońce w Słupsku
Dziś jest: 26.11.2014

wschód: 06:38
zachód: 14:38
Licznik odwiedzin
959570
PZW SŁUPSK
POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI

Wody Okręgu Gdańskiego PZW i ich opiekunowie
udostępnione dla wędkarzy Okręgu PZW w Słupsku

Zezwlenia są dostępne w biurze ZO PZW w Słupsku.

1. Jeziora

Lp

Nazwa

Jeziora

Pow.

w ha

Nazwa

Gminy

Najbliższa

Miejscowość

Koło PZW – opiekun
danego akwenu

Kwadrat

mapy

 

Bagienko II

6,8

Lubichowo

Mermet Wda

Koło nr 70 Starogard Gd. PKS

C7

 

Białe

54,6

Kartuzy

Grzybno, Prokowo

Koło nr 57 Kartuzy

C3

 

Bieszkowice

11,2

Wejherowo

Bieszkowice

Koło nr 126 Reda

C2

 

Borowe

28,2

Kościerzyna

Korne

Koło nr 59 Costerina

B5

 

Borówno Małe

10,5

Skarszewy

Skarszewy

Koło nr 73 Skarszewy

D5

 

Borówno Wielkie

17,5

- „ -

- „ -

Koło nr 73 Skarszewy

D5

 

Bukowskie

14,4

Sierakowice

Bukowo-Pączewskie

Koło nr 72 Sierakowice

B3

 

Chojnackie

15,0

Sulęczyno

Chojna-Kistowo

Koło nr 13 Gdańsk „Elmor”

A4

 

Czatkowy

3,4

Tczew

Czatkowy

Koło nr 79 Tczew Miasto

E4

 

Dobre

20,6

Puck

Tyłowo

Koło nr 68 Puck

C1

 

Drzędno     3)

8,5

Kościerzyna

Sarnowy

Koło nr 59 Costerina

B5

 

Gałęźne

8,9

Kościerzyna

Kościerzyna

Koło nr 59 Costerina

B5

 

Jabłowo

11,9

Starogard Gdański

Jabłowo

Koło nr 106 Neptun Starogard

D6

 

Jelonek

21,4

Lubichowo

Wdecki Młyn

Koło nr 74 Skórcz

D7

 

Kamień

46,7

Szemud

Kamień

Koło nr 47 Gdynia Port

C3

 

Kamionka

17,5

Stężyca

N. i St. Czaple

Koło nr 3 Gdańsk Oliwa

B4

 

Kapliczne     3)

3,9

Kościerzyna

Kościerzyna

Koło nr 59 Costerina

B5

 

Kazubskie

17,2

Kaliska

Kazub

Koło nr 56 Kaliska

C5

 

Klasztorne Duże  i M

76,1

Kartuzy

Kartuzy

Koło nr 57 Kartuzy

C3

 

Księże

6,8

Kościerzyna

Wierzysko

Koło nr 59 Costerina

A5

 

Lichnowy

12,0

Chojnice

Lichnowy

Koło nr 129 Chojnice

A7

 

Łapino Górne

41,7

Kolbudy

Łapino Górne

Koło nr 82 „Gryf” Żukowo

D4

 

Małe Mierzeszyńskie

12,8

Trąbki Wlk

Mierzeszyn

Koło nr 117 Czapla

D4

 

Marchowo

22,9

Szemud

Kieleńska Huta

Koło nr 45 Gdynia PKP

C3

 

Mielonko     3)

9,5

Kartuzy

Kartuzy

Koło nr 57 Kartuzy

C3

 

Mienino

21,7

Sierakowice

Łyśniewo

Koło nr 72 Sierakowice

B3

 

Moczydło

15,1

Sulęczyno

Żakowo-Sulęczyno

Koło nr 72 Sierakowice

A4

 

Orle

98,8

Wejherowo

Pomorska Góra

Koło nr 80 Wejherowo

C2

 

Otomińskie

40,7

Kolbudy

Otomin

Koło nr 37 Gdańsk POZG

D3

 

Pieniążkowo

26,2

Gniew

Pieniążkowo

Koło nr 75 Smętowo

E7

 

Pieszczenko

3,5

Kaliska

Kazub

Koło nr 64 Pińczyn

C5

 

Płaczewskie

44,5

Starogard Gdański

Płaczewo

Koło nr 71 Starogard Gd Polpharma

D6

 

Płociczno Duże

3,3

Kaliska

Płociczno

Koło nr 56 Kaliska

C5

 

Płociczno Małe

2,5

Kaliska

Płociczno

Koło nr 56 Kaliska

C5

 

Półwieś

38,2

Smętowo

Półwieś

Koło nr 75 Smętowo

E7

 

Pusty Staw

8,9

Gdańsk

Stogi

Koło nr 96 Gdańsk Stare Miasto

E3

 

Rakowieckie

32,2

Gniew

Mała Karczma

Koło nr 54 Gniew

E7

 

Rokitki     3)

5,6

Skarszewy

Skarszewy

Koło nr 73 Skarszewy

D5

 

Rzuno

35,0

Dziemiany

Dziemiany

Koło nr 107 Dziemiany

A5

 

Salino     2)

78,9

Gniewino

Salino

Koło nr 85 Gniewino

B1

 

Sarnowicze Małe

14,4

Lipusz

Jabłuszko

Koło nr 107 Dziemiany

A5

 

Skrzynki Duże

13,3

Lipusz

Nowe Karpno

Koło nr125 Lipusz

B5

 

Skrzynki Małe

10,7

Czersk

Zawada, Szałamaje

Koło nr 52 Czarna Woda

B6

 

Sumińskie

98,9

Starogard Gdański

Sumin

Koło nr 69 Starogard Gd. Miasto

D6

 

Staroleskie

15,3

Starogard Gd.

Stary Las

Koło nr 64 Pinczyn

D5

 

Staw Gierwaza    3)

3,0

Pelplin

Ropuchy

Koło nr 63 Pelplin

E6

 

Staw Górki

1,8

Tczew

Tczew

Koło nr 79 Tczew Miasto

E5

 

Staw Siwiałka

5,6

Starogard Gd

Siwiałka

Koło nr 71 Starogard Gd Polpharma.

D5

 

Szpęgawskie  Płd

25,9

Starogard Gd.

Szpęgawsk

Koło nr 69 Starogard Gd. Miasto

D6

 

Szpęgawskie  Płn

31,5

Starogard Gd.

Szpęgawsk

Koło nr 69 Starogard Gd. Miasto

D5

 

Tuchomskie

141,1

Szemud, Żukowo, Przodkowo

Tuchom

Koło nr 41 Gdynia Miasto

D3

 

Tymawskie

10,5

Gniew

Jeleń k/Gniewu

Koło nr 54 Gniew

E7

 

Waćmierek

6,8

Tczew

Waćmierek

Koło nr 79 Tczew Miasto

E5

 

Warlińskie

16,5

Sulęczyno

Chojna-Kistowo

Koło nr 13 Gdańsk „Elmor”

A4

 

Wieckie

94,2

Lipusz

Śluza

Koło nr125 Lipusz

B6

 

Wysockie

32,6

Gdańsk, Żukowo

Gdańsk-Osowa

Koło nr 41 Gdynia Miasto

D3

 

Wysoka

54,9

Szemud

Kamień

Koło nr 48 Gdynia Stocznia SA

C3

 

Wyspowo

23,1

Wejherowo

Nowy Dwór Wejher.

Koło nr 50 Rumia

C2

 

Zawiad

18,6

Wejherowo

Bieszkowice

Koło nr 126 Reda

C2

 

Zduńskie

57,9

Starogard Gd.

Szpęgawsk

Koło nr 69 Starogard Gd. Miasto

D5

 

Żwirownia Tuchom  3)

10,0

Żukowo

Borowiec

Koło nr 136 Policyjne Gdynia

D3

 

Żygowice                3)

6,8

Starogard Gd

Trzcińsk

Koło nr 71 Starogard Gd Polpharma

D5

                       Razem                    1922,4  ha

2. Zbiorniki zaporowe

Lp

Nazwa zbiornika

Zaporowego

Pow.

/ha/

Gmina
Najbliższa
M
iejscowość

Koło PZW – opiekun
danego akwenu

Kwadrat

mapy

1.

Juszkowo

10,0

Pruszcz Gd.

Juszkowo

Koło nr117 Czapla

D4

2.

Kolbudy Dolne, (Bielkowo)

54,0

Kolbudy

Kolbudy

Koło nr 58 Kolbudy

D4

3.

Kolbudy Górne

6,0

Kolbudy

Kolbudy

Koło nr117 Czapla

D4

4.

Łapino Dolne

37,0

Kolbudy

Łapino

Koło nr 4 Gdańsk Portowa

D4

5.

Prędzieszyn

4,0

Pruszcz Gd.

Goszyn

Koło nr117 Czapla

D4

6.

Rutki

10.0

Żukowo

Borkowo

Koło nr 82 „Gryf” Żukowo

C4

 

Razem

121,0 

[ha]      

Rzeki i kanały

Lp.

Nazwa obwodu,

Rzeki, Kanału

Dozwolone Granice Połowu

Nr i nazwa koła PZW
 Opiekuna danego akwenu

Pow.
[ha]

Dług.
[km]

1.

Kanał Piaskowy

Od źródeł do ujścia do Martwej Wisły  wraz
z dopływami

Koło Nr 1 Gdańsk Śródmieście

20,0

 

2.

Kanał Śledziowy

Od źródeł do ujścia do Martwej Wisły  wraz
z dopływami i Kanałem Gołębim

Koło Nr 128 Portal

20,0

 

3.

Wierzyca Nr 4

Od wypływu z j. Wierzysko do j. Zagnanie+ dopływy

Koło nr 59 Costerina

4,4

8,5

4.

Brda Nr 7

Od mostu w m.  Męcikał do śluzy w Mylofie.

Koło nr 129 Chojnice

114,9

4,3

5.

Czarna Wda

      Nr10

Od mostu kolejowego na trasie Sławoszyno -Kłanino do ujścia do Bałtyku.

Koło 68 Puck                            

6,0

11,1

6.

Chocina
(woda górska)

W zlewni rz. Brda z wodami jej dopływów od źródeł do jez. Karsińskie, z wyłączeniem wód rz. Prądzona oraz wód dopływów z jezior: Nierostowo (Nierzestowo), Wielkie Zielone, Duże Głuche.

Koło Nr 129 Chojnice

21,0

35,0

7.

Zbrzyca  nr 3
(woda górska)

Od 50-ciu m poniżej wypływu z jez. Parzyn (Parzyń) do jez. Milachowo oraz rz. Mlusino (Mlusina)  od 50-ciu m poniżej wypływu z jez. Leśno Dolne wraz z dopływami.

Koło Nr 130 Brusy

11,1

13,9

8.

Reda nizinna
+ kanały

 

 

Kanał Redy – od jeziora Orle do 50 m przed jazem cementowni w Wejherowie.

Kanał Łyski – od rozwidlenia rzeki Redy do ujścia do rzeki Zagórskiej Strugi.

Kanał Mrzeziński – od rozwidlenia rzeki Redy do rezerwatu „Beka” tj. do o Wału Morskiego.

Kanał Połchowski – od jego rozwidlenia
z Kanałem Łyskim do ujścia do rz. Redy.

Koło 80 Wejherowo

 

 

 

 

220,0

5,5

 

 

9.

Plutnica

Od źródeł do Bałtyku wraz z Kanałem Młyńskim.

Koło 68 Puck

4,8

8,5

10.

Radunia Nr 5

Wody  poniżej zbiornika elektrowni wodnej Straszyn (Goszyn) do jej ujścia do rzeki Motławy oraz Nowa Radunia /Kanał Raduni/ na odcinku od elektrowni Pruszcz  Gd. do jej ujścia do rzeki Motławy.

Koło 117 Czapla

124,6

10,0

                                                                                                                                                                  Razem                560,8  [ha]

                                                                                       

                                                                                        Ogółem powierzchnia wód   2604,2 [ha]

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony
Copyright © 2006 - 2014 ZO PZW Słupsk - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie treści bez zgody ZO PZW Słupsk zabronione.