PZW Słupsk
Menu
ZEZWOLENIA     IT
O C H R O N A   W Ó D
Aktualności
ZAKAZ POLOWU RYB
Sport
Rekordy
Kampanie
Przepisy PZW
Poczta
Słońce w Słupsku
Dziś jest: 03.09.2014

wschód: 04:01
zachód: 17:40
Licznik odwiedzin
930468
PZW SŁUPSK

Koła PZW Okręgu Słupskiego
Okręg Słupski liczy ok 6000 członków zrzeszonych w 52 kołach, podzielonych na 5 rejonów:


1.Rejon Słupsk Miasto

zrzesza 18 kół

2.Rejon Słupsk Teren

zrzesza 17 kół

3.Rejon Bytów

zrzesza 5 kół

4.Rejon Człuchów

zrzesza 6 kół

5.Rejon Lębork

zrzesza 6 kół

I . Rejon miasto Słupsk

1. Koło „Wędkarz” wedkarz@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Wyspiańskiego 2 (sklep), 76-200 Słupsk
- Prezes - Adkonis Zbigniew tel. 507 074 210
- Skarbnik - Beata Cheba tel.507 74 221
- Wiceprezes d/sp. sportu - Kucułyma Andrzej tel. 515 261 491
- Wiceprezes d/ochrony - Zaręba Zbigniew tel. 606 399 699
- Wiceprezes d/ org. - Jurecki Andrzej tel. 692 314 951
- Gospodarz Koła - Lisiewski Andrzej tel. 513 937 775
- Sekretarz - Nowak Dariusz tel. 695 415 553
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Skowroński Dariusz
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Radziwiłowicz Andrzej

2. Koło „ Gryf” gryf@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul.3-Maja 74/75, 76-200 Słupsk, tel. 880 435 965 (Prezes)
- Prezes - Lewicki Edmund tel. 880 435 965
- Skarbnik - Karkuciński Tomasz tel.694 190 795
- Sekretarz - Potalski Jarosław tel. 609 102 920
- Gospodarz - Koła Skuza Leszek tel. 880 343 150
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Szlaski Czesław tel. 664 436 905

3. Koło „ Kolejarz” kolejarz@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Kołłątaja 16c/6 , 76-200 Słupsk, tel. 84 27 698 (Prezes)
- Prezes - Janowski Józef tel. 664 430 066
- Wiceprezes - Szanel Rudolf tel. 608 127 581
- Sekretarz – Zienkiewicz Wiesław tel. 661 748 588
- Skarbnik - Kontowicz Wojciech tel. 501 723 849
- Wiceprezes, Komendant SSR - Brudzikowski Wiesław tel. 783 294 151
- Wiceprezes - Pietrykowski Krzysztof tel. 668 714 417
- Gospodarz Koła – Kuczyński Dariusz tel. 509 902 082
- Przewodniczący - Komisji Rewizyjnej Koziur Wacław tel. 84 11 439 dom
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Czech Adam tel. 501 454 071

4. Koło „ Kapena” kapena@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Banacha 7/149 ,76-200 Słupsk, 84 37 013 dom(prezes)
- Prezes - Biłanicz Władysław tel. 600 036 516 praca, 84 37 013 dom
- Wiceprezes - Włoch Zbigniew tel. 84 38 871 praca, 84 44 888 dom
- Skarbnik - Janusz Tadeusz tel. 604 930 369
- Sekretarz - Grzelak Czesław tel.84 86 459
- Członek – Piaskowski Marek tel. 660 771 697
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej – Dajer Marek tel. 505 285 683
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Bembenek Władysław tel. 84 32 233

5. Koło „ Łączność” lacznosc@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Kulczyńskiego 4/11,76-200 Słupsk, tel. 507 108 727, (Prezes)
- Prezes - Dąbrowski Andrzej tel. 507 108 727,
- Wiceprezes - Kiełbasa Jerzy tel. 501 028 086
- Wiceprezes - Skalski Mariusz tel. 601 928 650
- Członek - Kuś Wiesław tel. 693 779 775
- Skarbnik - Gdaniec Zdzisław tel. 882 439 236
- Sekretarz - Laddach Norbert tel. 603 864 029
- Gospodarz Koła - Domaradzki Daniel tel. 695 299 600
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Wolf Bartłomiej tel. 603 852 769
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Klugowski Henryk

6. Koło „ MZK” MZK@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Banacha 7/137 , 76-200 Słupsk, tel. 609 801 475 (prezes)
- Prezes - Cysewski Marek tel. 609 801 475
- Wiceprezes - Mozolewski Władysław
- Sekretarz - Bąk Edward, tel.606 638 229,
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Kuśnierz Edward

7. Koło „ Przyjezierze” przyjezierze@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Mostnika 7a „Miran Serwis” 76-200 Słupsk, tel. 505 075 828 (prezes)
- Prezes - Czerwiński Janusz tel. 505 075 828,
- Wiceprezes - Dymowski Stanisław ,tel. 603 339 025, 84 75 088
- Skarbnik - Kata Jan tel. 695 496 554
- Gospodarz łowiska - Świergalski Dariusz tel. 690 560 100
- Sekretarz - Gąsior Piotr tel. 500 681 309
- Członek - Pawiński Jacek, tel.600 010 063
- Gospodarz Koła - Buciarski Waldemar tel.663 235 261
- Członek - Chajewski Lech tel. 841 12 53
- Członek - Kontakiewicz Grzegorz tel. 503 093 507
- Członek - Goreński Ryszard tel. 600 940 370
- Członek - Szewczyk Tadeusz tel. 506 995 207
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Baran Wiesław tel.84 43 429 dom
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Stasiorowski Wiesław tel. 510 274 155

8. Koło „ Słupsk Miasto” slupsk.miasto@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Sienkiewicza 7, 76-200 Słupsk, tel. 59 842 25 23
skład Zarządu Koła:
- Prezes koła - Smilgin Zdzisław tel. 600 169 042
- Wiceprezes d/s sportu - Stecz Wiesław tel. 604 526 476
- Sekretarz - Sagun Józef tel. 668 815 340
- Skarbnik - Wojcech Zygmunt tel. 691 566 068
- Gospodarz - Burek Henryk tel. 784 351 078
- Członek - Staszkiewicz Bogdan tel. 886 960 844
- Członek - Stachyra Kamil tel. 888 214 818
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej – Wojtasiak Czesław tel. 501 381 083
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Poźlewicz Kazimierz

9. Kolo „ PKS” pks.slupsk@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Strumykowa 11,76-200 Słupsk, tel.84 39 367 praca,84 29 354 dom(prezes)
- Prezes - Szkop Henryk ,tel. 84 39 367 praca,84 29 354 dom
- Wiceprezes Łukasiewicz Mirosław tel. 84 39 367 praca
- Skarbnik Czarnecki Marian, tel. 84 39 367 praca
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Pakuła Krzysztof

10. Koło „Rzemieślnik” rzemieślnik@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła przy Cechu Rzemiosł Różnych ul. Kowalska 1 ,76-200 Słupsk, tel. 84 24 925 (Prezes)
- Prezes - Szyca Zbigniew ,tel. 84 24 925 dom
- Wiceprezes s/sp. sportu - Bednarek Tadeusz ,tel. 84 29 527 dom
- Skarbnik - Teteryczko Jan tel. 84 26 006 praca,84 31 500 dom
- Sekretarz - Graf Zbigniew tel. 841 21 39
- Gospodarz Koła - Orłowski Roman, tel.696 161 473
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Balik Daniel ,tel. 84 22 472 dom

11. Koło „ Relaks” relaks@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Nad Śluzami 25/24,76-200 Słupsk, tel. 663 733 399 (Prezes)
- Prezes - Osmański Ryszard, tel. 663 733 399,
- Skarbnik - Moskaluk Józef, tel. 505 033 922

12. Koło „ Słupia” slupia@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Westerplatte 8 ,76-200 Słupsk, tel. 609 439 361(Prezes)
- Prezes - Gliszczyński Mirosław tel. 609 439 361,
- Wiceprezes d/sp. sportu - Siemaszko Aleksander,tel. 601 514 783
- Sekretarz - Piłka Stanisław tel.501 894 786
- Skarbnik - Sikorska Wanda ,tel. 603 872 800
- Gospodarz łowiska - Bytomski Stanisław tel.664 890 541
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Poddębniak Witold tel.508 306 072
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Mularczyk Krzysztof tel.504 131 842

13. Koło „ ZNMR” znmr@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Krzywa 19,76-200 Słupsk, tel. 500 365 474 (prezes)
- Prezes - Bryk Bogdan tel. 500 365 474
- Wiceprezes - Żmuda Władysław
- Sekretarz - Sosnowski Leszek tel. 84 55 339 dom
- Skarbnik - Dzięcioł Waldemar tel. 84 27 241 w 322 praca, 84 11 364 dom
- Członek - Kochaniewicz Jerzy tel. 84 01 377 dom
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Paczkowski Edward tel. 84 38 130 dom
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Pieńkowski Edward tel. 84 38 839

14. Koło „ Belfer” przy PAP Słupsk belfer@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła -Dyrektor Instytutu dr hab. prof. PAP Marian Drozdowski INSTYTUT HISTORII. ul. Arciszewskiego 22a. 76-200 Słupsk
- Prezes - Drozdowski Marian tel.84 37 161 dom, Instytut Historii PAP 84 05 324 praca
- Skarbnik - Skrzypczyk Paweł tel. 84 42 387 dom
- Sekretarz - Brzostowski Zbigniew tel. 58 55 42 891
- Członek - Skrzypczyk Ewa tel.84 42 387
- Członek - Czechowski Janusz tel.84 35 673
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Brylowski Dariusz 72 340 82 42

15. Koło „ Energetyk” energetyk@pzwslupsk.pl ENERGA Słupsk
Zarząd Koła ul .Kadłubka 4,76-200 Słupsk, tel. 503 003 072, 663 026 181.
- Prezes - Sielicki Dariusz ,tel. 503 003 072,
- Wiceprezes - Lemański Romuald tel.,663 021 254
- Sekretarz - Bohdziewicz Bogdan tel. 697 055 463
- Skarbnik - Hinca Jarosław tel. 691 442 107
- Członek - Piotr Konarski tel. 608 177 683
- Członek - Gierczak Andrzej tel. 605 996 866, 84 35 439 praca
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Nejman Sławomir, tel. 693 106 094
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Wełpa Arkadiusz tel. 691 051 852

16. Koło „Trzy Rzeki” trzyrzeki@pzwslupsk.pl
Zarząd Koła ul. Akacjowa 19,76-200 Słupsk,
- Prezes - Sil Wojciech
- Skarbnik - Firkowski Jarosław, tel. 607 356 700
- Wiceprezes d/sp. gosp. - Wysocki Artur tel. 501 294 079
- Wiceprezes d/sp. ochrony - Buśkiewicz Zbigniew tel. 504 083 104
- Sekretarz - Kubacki Adam tel. 84 72 696
- Gospodarz Kola - Tołoczko Marek tel. 503 943 398
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Sil Roman tel. 509 706 327

17. Koło „Komunalnik” przy PGK Słupsk komunalnik@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Wiśniowa 52,76-200 Słupsk, tel. 601 558 267(Prezes)
- Prezes - Jakowczyk Jerzy tel. 601 558 267
- Skarbnik - Patyna tel. 504 422 865

18. Koło EKO – STAR
- Prezes - Mikulski Sebastian tel. 661 465 916
- Wiceprezes - Kowalik Tadeusz tel. 791 529 531
- Sekretarz - Kazimierczak Artur tel. 691 179 525
- Skarbnik - Mikulska Joanna tel. 607 195 639
- Członek - Mikulski Janusz tel. 603 447 499
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Wysmyk Roman
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Czerwiński Jarosław

II. Rejon Słupsk – Teren

19. Koło „ CSMW” Ustka csmw@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła – 76-270 Ustka ul .Kościuszki 2/32 ( Prezes)
- Prezes - Zielaskiewicz Adam tel. 604 168 130, praca 81 51 320
- Wiceprezes - Tryba Robert tel. 666 813 419
- Skarbnik - Giza Marcin, tel. 506 507 589
- Sekretarz - Filipek Marian .
- Rzecznik - Smagieł Mirosław tel. 609 547 310,81 51 369 praca,
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Tatarek Jacek

20. Koło „ Szczupak - Damnica „ damnica@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła 77- 231 Damnica ul .Leśna 7/1 (Prezes)tel.506 210 626
- Prezes - Kobylasz Henryk , tel. 506 210 626
- Wiceprezes - Rozenbajgier Marcin
- Skarbnik - Sołoducha Józef tel. 509 978 333
- Gospodarz Koła - Patyna Marcin
- Sekretarz - Kosiński Michał
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Czarnowski Tadeusz
- Przewodniczący Sadu Koleżeńskiego - Dargacz Tadeusz

21. Koło „Okoń” Bobrowniki
- Prezes - Zieliński Zbigniew tel. 605 443 224
- Wiceprezes Bojkowski Tomasz tel. 503 742 279
- Skarbnik – Nieradko Ryszard tel. 667 284 870
- Sekretarz – Ciecieląg Tomasz tel.782 615 749
- Gospodarz – Turzyński Mariusz tel. 665 716 847
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej – Prasołek Ryszard tel. 811 36 55
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego – Jankowski Andrzej tel.606 483 362

22. Koło Gminne „ Dębnica Kaszubska” debnica@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła 76–248 Dębnica Kaszubska, ul .Kościelna 2 A, tel. 509 073 275(Prezes)
- Prezes - obowiązki pełni Kontowicz Antoni
- Wiceprezes - Kotowicz Antoni tel. 605 662 309
- Sekretarz - Szczepański Marek tel. 601 234 602,
- Skarbnik - Witkowska Krystyna tel. 660 043 645
- Opiekun Młodz. - Budzich Michał tel. 502 364 555
- Członek d/sp. sportu - Witkowski Krzysztof tel. 608 891 821
- Gospodarz Koła - Szczerbowicz Jerzy tel. 509 915 152
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Chodoń Lucjan tel. 609 076 367
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Wojczuk Ryszard tel. 600 025 567

23. Koło „ Główczyce” glowczyce@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła 76-220 Głowczyce,ul.22 lipca 3/1 tel. 59 811 64 91 (Skarbnik)
- Prezes - Stasiuk Jan, tel.59 811 64 91 dom
- Sekretarz - Mańkowski Jerzy tel. 517 341 352
- Skarbnik - Kwiatkowski Arkadiusz, tel. 604 483 406
- Wiceprezes d/sp. sportu - Kwiatkowski Tomasz
- Członek - Węgierek Jerzy tel. 600 826 184
- Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej - Stasiuk Wacława tel.598 116 491
- Przewodniczący Sądu koleżeńskiego - Matuszak Bronisław tel.598 116 212

24. Koło „ Kusowo” kusowo@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła Kusowo 4B, tel. 84 73 881(Prezes)
- Prezes - Pietkiewicz Henryk tel. 84 73 881dom
- Skarbnik - Słomiński Zbigniew tel. 84 72 507 dom, 668 010 435
- Sekretarz - Wach Eugeniusz tel. 84 71 067 dom
- Członek - Wening Jan tel. 84 72 543 dom
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Lejczak Krzysztof tel. 84 72 585 dom
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Gnich Andrzej tel. 84 71 615 dom

25. Koło „LAS - Leśny Dwór” lesny.dwor@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła 76-200 Dębnica Kaszubska, Łysomice 1,tel 602 109 466 (Prezes)
- Prezes - Żukowski Tadeusz tel. 602 109 466, 81 31 864 dom
- Skarbnik - Pek Jerzy tel. 81 31 247 dom, 696 908 540
- Sekretarz - Turkinhejm Robert tel. 509 902 930
- Wiceprezes - Aranowski Zdzisław tel. 608 038 511
- Gospodarz Koła - Lanckowski Andrzej tel. 608 525 380,81 31 288 dom
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Kuliński Krzysztof tel.888 832 370

26. Koło „ Redzikowo” redzikowo@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła 76-204 Redzikowo 25 F/13,tel 0598487058 (Prezes)
- Prezes -Tomiak Krzysztof tel. 504 160 198
- Wiceprezes d/sp. sportu - Nowak Stefan tel.697 036 603
- Sekretarz - Kotlicki Rafael tel. 501 138 998
- Skarbnik - Możański Mariusz tel. – 796 236 333
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Słoniewski Andrzej tel. 601 425 451

27. Koło „ Sycewice” sycewice@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła Sycewice, ul. Sportowa 5/4, tel. 501 332 965 (Prezes)
- Prezes - Cyman Robert , tel.501 332 965
- Wiceprezes - Pilarski Mirosław tel. 81 11 488 dom
- Sekretarz - Stępniewski Jan tel. 81 11 774 dom
- Skarbnik - Kłudka Czesław tel. 667 222 559
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Szeląg Konstanty,
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Szczygieł Bogumił tel. 811 17 41

28. Koło „ Plasmet Widziano” plasmet@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Koszalińska 2/151,76-200 Słupsk, tel. 608 165 587 (Prezes)
- Prezes - Jackiewicz Mieczysław tel. 608 165 587, 84 29 793 praca
- Skarbnik - Nowak Jerzy tel. 84 29 793 praca
- Wiceprezes - Nowak Jerzy
- Gospodarz Kola - Nowak Janusz tel. 84 85 012 praca
- Sekretarz - Czechowicz Marcin tel. 601 680 992
- Członek - Piątek Mariusz
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Gricheń Mariusz

29. Koło „ Korzybie” korzybie@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Bytomska 2, 77-231 Korzybie, ul. Bytowska 2, tel. 661 734 154 (Prezes)
- Prezes - Szewc Artur tel. 661 734 154, 85 77 122 dom
- Wiceprezes - Składarek Krystian tel. 607 431 282
- Gospodarz Koła - Jankowski Tadeusz tel. 85 77 331
- Sekretarz - Kuczyński Szymon
- Skarbnik - Skierka Ryszard tel.697 199 098
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej- Rzepiński Jacek tel. 85 77 243

30. Koło „ Miasto – Ustka” ustka@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Chopina 4/1, 76-270 Ustka, tel. 661 830 178(Prezes)
- Prezes - Kobylczak Waldemar tel. 661 830 178
- Wiceprezes d/sp. sportu. - Pender Ryszard tel. 604 526 387
- Wiceprezes d/sp. ochrony - Nowicki Maciej tel.500 208 149
- Gospodarz Koła - Kot Józef tel. 513 971 748
- Wiceprzewodniczący d/sp. młodz.- Mentelis Hanna tel. 667 735 025
- Skarbnik - Kapustka Leszek tel. 81 48 297 dom
- Sekretarz - Horbacz Bogusław tel. 814 71 37
- Członek - Turzyniecki Lech
- Członek - Szałowiński Edward
- Członek - Osial Eugeniusz
- Członek - Domaradzki Henryk
- Członek - Mogilnicki Zbigniew
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Wacławski Jerzy tel.604 973 887

31. Koło „ Rowokół – Smołdzino” smoldzino@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Kopernika 10 D, 74-214 Smołdzino, tel. 508 366 854 (Prezes)
- Prezes - Walusiak Stefan tel. 508 366 854
- Skarbnik - Sobko Ryszard tel. 81 17 325 dom, 516 194 770
- Sekretarz - Kozak Mieczysław tel.059 846 44 07
- Członek - Świerczewski Henryk
- Członek - Krainik Zbigniew
- Wiceprezes - Sroka Władysław tel. 695 999 039
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Jedynak Roman tel. 609 540 513
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Kania Leszek tel. 696 220 866

32. Koło „ Kępice” kepice@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Bielaka 10/1,77-230 Kępice ,tel. 607 070 300 (Prezes)
- Prezes - Deszczykow Eugeniusz tel. 607 070 300
- Sekretarz - Sokołowski Marek tel. 506 360 015
- Członek - Stereńczak Dariusz
- Skarbnik - Adamczyk Jerzy
- Wiceprezes d/sp. ochrony - Rachańczyk Andrzej tel.691 251 774
- Gospodarz Koła - Kobylecki Mariusz tel. 793 677 791
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Chaciński Arseniusz
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Gunsz Franciszek

33. Koło „ Sławno” sławno@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Basztowa 21,76-100 Sławno, ul. Wyspiańskiego 3 , tel. 505 612 954 (Prezes)
- Prezes - Walkowiak Jan tel. 505 612 954, 81 033 62 dom
- Wiceprezes - Stachowicz Wojciech tel.605 312 266
- Wiceprezes - Czyżewski Ryszard, tel.695 869 610
- Wiceprezes - Kruczyński Izydor, tel.605 089 562
- Sekretarz - Rondzio Adam tel. 668 988 661
- Skarbnik - Musiał Stanisław tel. 667 663 145
- Gospodarz - Górski Witold tel. 512 726 886
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Kulik Zbigniew tel. 81 03 584
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Bednarczyk Jancenty

34. Koło „ Motarzyno” motarzyno@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła 76-248 Dębnica Kaszubska, tel. 85 82 587(Prezes)
- Prezes - Dyjas Władysław tel. 85 82 587 praca, 667 139 980
- Sekretarz - Myszk Jan tel. 85 81 198 praca, 888 959 463
- Skarbnik - Frymel Tomasz tel. 721 596 361
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Podyna Jan tel. 501 138 893

35. Koło „ Potęgowo” potęgowo@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła 76-230 Potęgowo, Warcimino 11/1 , tel. 605 268 788 (Prezes)
- Prezes - Kulik Grzegorz tel 605 268 78
- Sekretarz - Kostuchowski Wojciech
- Skarbnik - Pieniak Elżbieta tel.811 51 22 tel
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Kuczyński Adam tel. 608 416 012

III. Rejon Człuchów

36. Koło „ Człuchów” człuchów@pzw,slupsk.pl
Zarząd Koła 77-300 Człuchów ,ul. Sikorskiego 5/18
- Prezes - Karol Dziemiańczyk tel.694 497 994
- Wiceprezes - Myszka Marek tel. 603 981 518
- Sekretarz - Lubiński Ryszard tel. 603 528 212
- Skarbnik - Wdowczyk Henryk tel. 603 107 645
- Członek - Duniec Krzysztof tel. 601 918 126
- Członek - Rekowski Krzysztof tel. 83 45 132, kom. 607 667 975
- Członek - Januszewski Kazimierz tel. 500 085 535
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Mirosław Pryba tel. 609 879 848
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Szeremeta Łukasz tel. 788 657 009

37. Koło „ Czarne” czarne@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła 77-330 Czarne ul. Ogrodowa 12/9,tel 601 316 343
- Prezes - Wróż Jerzy tel. 601 316 343
- Wiceprezes d/sp. ochr. środ. - Zień Jan tel 506 828 483
- Wiceprezes d/sp. sportu - Sadowski Kazimierz tel. 504 717 833
- Gospodarz - Pilawa Stanisław tel. 579 251 023
- Sekretarz - Fidler Józef tel. 604 331 779
- Skarbnik - Bednarski Adam tel. 607 806 514
- Szkółka Wędkarska - Zenel Kazimierz tel. 662 624 056
- Członek - Nowakowski Roman
- Członek - Bizukowicz Roman
- Członek - Posiadała Mieczysław
- Członek - Wiśniewski Ryszard
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Dyjas Lech tel. 660 465 154
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Fidler Józef tel.. 604 331 779

38. Koło „ Debrzno” debrzno@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła 77-310 Debrzno ul. Rynek 1/21 (Prezes)
- Prezes - Pytlos Edward tel. 83 35 270 dom, 748 935 619
- Wiceprezes d/sp. sportu - Lewandowicz Jan tel. 698 789 256
- Skarbnik - Żak Tadeusz tel. 693 602 144
- Sekretarz - Pietrusza Jerzy tel.661 627 023
- Członek - Bucholc Tadeusz tel. 509 620 988
- Gospodarz Koła - Zemke Zenon tel. 514 586 944
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Baranowski Mariusz tel. 504 255 487
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Seledys Tadeusz tel. 665 219 003

39. Koło „ Konarzyny” GOK konarzyny@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła Gminny Ośrodek Kultury ,89-607 Konarzyny ,tel. 83 31 118
- Prezes - Dorawa Mirosław tel. 609 085 697
- Wiceprezes d/sp. sportu - Gospodarek Andrzej tel. 602 483 284
- Skarbnik - Gospodarek Maria tel. 662 057 597,
- Sekretarz - Brewka Henryk tel. 608 128 029
- Członek - Gatz Czesław tel. 83 31 108 dom
- Członek - Miszewski Roman
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Warsiński Jacek tel.606 693 270
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Dorawa Mateusz tel.784 014 690

40. Koło „ Przechlewo” przechlewo@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła, Gimnazjum w Przechlewie, 77-320 Przechlewo,tel.83 34 970 (Prezes)
- Prezes - Rybak Wojciech tel. 83 34 970 praca, 664 090 369
- Wiceprezes - Gajo Jan tel. 606 459 602
- Sekretarz - Poć Jarosław , tel. 509 125 657
- Skarbnik - Kloskowski Kazimierz tel. 667 299 098
- Gospodarz Koła - Budek Michał tel. 664 098 346
- Członek - Bartnicki Piotr
- Członek - Ditka Roman
- Członek - Jażdżewski Wojciech
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Arciszewski Piotr
- Sąd Koleżeński - Jażdżewski Andrzej

41. Koło „ Koczała” koczala@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Młodzieżowa 1/15,77-220 Koczała, tel. 608 308 427 (Prezes)
- Prezes - Drzewiecki Ryszard tel. 608 308 427, 85 74 408 dom
- Wiceprezes - Friede Grzegorz tel. 500 085 549
- Wiceprezes – Bublewicz Jerzy tel.604 561 968
- Skarbnik - Chrostowski Marian tel. 693 316 240,85 74 244 dom
- Sekretarz - Jankiewicz Stanisław tel. 85 74 258 praca, 85 74 340 dom
- Gospodarz Koła - Kownacki Edward tel. 83 43 361 praca,85 74 361 dom
- Członek - Kuźniak Marian tel. 85 74 203 praca,85 74 783 dom
- Członek - Babiarz Edward
- Członek - Buliszak Mirosław
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Wojtas Tadeusz
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Żabiński Krzysztof
- Rzecznik Koła - Gilewicz Stanisław

IV. Rejon Bytów

42. Koło „ Bytów” – bytow@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Jana Pawła II 3, tel. 82 23 570
- Prezes - Kluk Piotr tel. 504 637 708, 82 24 125,
- Wiceprezes d/sp. sportu - Szymoniak Mariusz tel. 667 594 974
- Wiceprezes d/sp. ochrony- Zaborowski Stanisław tel. 822 53 64
- Wiceprezes d/sp. zaryb. - Stolc Henryk tel. 82 23 4412, 82 22 828
- Sekretarz - Braksator Edward tel. 82 24 218, 604 343 180
- Skarbnik - Dymianiuk Waldemar tel. 698 667 896
- Komendant SSR - Braksator Edward tel. dom 82 24 218, 604 343 180
- Rzecznik Prasowy - Szpakowski Bronisław tel.822 44 38
- Kapitan Sportowy - Król Wiesław tel. 656 455 496
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Norosiński Gerard tel. dom. 82 22 030
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Jabłonowski Mirosław tel. 666 021 663

43. Koło „ Lipień - Czarna Dąbrówka” czarna.dobrowka@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła – 77-116 Czarna Dąbrówka 86/12 (Prezes)
- Prezes - Duszkiewicz Andrzej tel.662 213 980
- Wiceprezes - Flisikowski Andrzej tel. 607 714 251
- Sekretarz - Kowal Józef tel. 691 313 995
- Skarbnik - Rębecki Ludwik tel 82 12 591 praca,82 12 507 dom, 505 627 957
- Gospodarz Koła - Nowicki Krzysztof tel. 664 934 462
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Szymański Krzysztof tel. 605 312 231
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Klonowski Maciej tel. 663 543 615

44. Koło „ Sum - Kołczygłowy” kolczyglowy@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła Kołczygłówki 3,77-140 Kołczygłowy, tel. 602 599 168 (Prezes)
- Prezes - Zbaraza Marek tel. 602 599 168, 82 13 553 dom
- Wiceprezes d/sp. sportu - Trawicki Ireneusz tel. 506 726 654
- Skarbnik - Szulc Marek tel. 59 821 31 13
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Werra Ryszard

45. Koło „ Miastko – Karaś” karas.miastko@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Królowej Jadwigi 1,77-200 Miastko, tel. 606 912 226 (Prezes)
- Prezes - Lubieński Jerzy tel. 606 912 226, 85 73 625 dom
- Wiceprezes - Kornaś Stanisław tel. 691 830 393
- Wiceprezes - Matuszkiewicz Darek tel. 85 75 884
- Sekretarz - Bucław Marek tel. 660 674 282
- Członek - Bryksa Jerzy
- Członek - Ostrowski Zbigniew tel. 503 494 972
- Skarbnik - Zabłocki Marek tel. 603 954 567
- Członek - Jesiołowski Andrzej
- Komendant SSR - Ardzijewski Zdzisław tel. 603 500 692
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Mieczkowski Ryszard tel. 602 172 474
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Ditroch Jan tel.693765 280

46. Koło „RYBOGRYF” Trzebielino rybogryf@pzw.slupsk.pl
- Prezes - Zabrocki Alojzy tel. 511 720 821
- Wiceprezes - Franc Leszek
- Skarbnik - Zabrocki Tomasz tel. 507 251 882
- Sekretarz - Surowicz Krzysztof
- Członek - Bąk Tadeusz
- Członek - Kowalski Franciszek
- Gospodarz łowiska - Narloch Józef
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Rutkowski Stanisław
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Lachowski Zygmunt

 

V. Rejon Lębork

47. Koło „ Lębork – Miasto” miasto.lebork@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Sienkiewicza 14, 84 – 300 Lębork , tel. 609 505 886 (Prezes)
- Prezes - Szczepaniak Mariusz tel. 609 505 886, 86 21 481 dom
- Wiceprezes d/sp. org. - Cherek Eugeniusz tel. 509 241 174
- Sekretarz - Janowicz Ryszard tel. 661 973 236
- Wiceprezes d/sp. sportu - Nowiński Bogusław tel. 887 048 638
- Kapitan Sportowy - Szostak Henryk tel. 509 655 336, 86 22 544 dom
- Sekcja Morska - Duch Jerzy tel. 601 646 295, 86 27 009 dom
- Sekcja Muchowa - Adamiak Andrzej tel. 508 342 653
- Wiceprezes d/sp. ochr. - Szablewski Bronisław tel. 603 300 906, 86 24 534 dom
- Komendant SSR - Fietkiewicz Stanisław tel. 691 577 457, 86 26 841 dom
- Skarbnik - Frasunkiewicz Piotr tel. 606 262 418, 86 21 421 dom
- Gospodarz Koła - Igielski Zdzisław tel. 694 915 370
- Członek Media - Borowiecki Tomasz tel. 607 428 430. 86 24 473
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Ślęzak Marian tel. 605 441 383
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Milewski Wiesław tel. 785 603 909

48. Koło „ Lębork – Cech” przy Cechu Rzemiosł Różnych w Lęborku cech.lebork@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Gdańska 118, 84-300 Lębork, tel. 86 26 615 (Prezes)
- Prezes - Krzemiński Mieczysław tel. 86 26 615 dom, 603 205 033
- Wiceprezes - Drywa Gerard tel.86 22 366 dom
- Wiceprezes - Kacprzak Henryk tel. 86 22 666 dom
- Gospodarz Koła - Karolik Jan tel. 86 21 263 dom
- Skarbnik - Gromadzki Zygmunt tel. 86 23 396 dom
- Sekretarz - Anisimowicz Jan tel. 86 12 604 dom
- Członek - Wanserski Alfons tel. 503 549 176
- Członek - Sobota Leszek
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Tomaszczyk Piotr tel. 86 23 214 dom
- Przewodniczący Sadu Koleżeńskiego - Kucharski Józef tel. 86 23 623

49. Koło „ Lębork – KPP” kpp.lebork@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Toruńska 4, 84-300 Lębork, tel.507 019 466 (Prezes)
- Prezes - Szmidtka Mieczysław tel. 507 019 466, 86 24 210 dom
- Członek - Szmidtka Wioletta tel. 507 019 754
- Wiceprezes - Łukian Henryk tel. 512 128 659
- Sekretarz - Kudliński Andrzej tel. 697 954 098
- Skarbnik - Fiedoruk Antoni tel. 781 940 551, 86 21 073
- Gospodarz Koła - Dargacz Klemens tel. 508 419 310
- Wiceprezes - Grabczyk Adam tel. 502 781 258
- Członek - Rakowski Jarosław
- Członek - Strzelec Bronisław
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Strzelec Maria tel. 86 125 10
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego - Turowski Jerzy tel. 86 318 09

50. Kolo „ Łeba” leba@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła ul. Grunwaldzka 6/4 ,84-360 Łeba, tel. 84 16 317 (Prezes)
- Prezes Chojnacki Ryszard , tel. 510 495 991
- Wiceprezes Klawikowski Stanisław tel. 598 114 177
- Wiceprezes Kopańczuk Krzysztof tel. 510 101 686
- Sekretarz Słodkowski Stanisław tel.692 261 071
- Skarbnik Falkiewicz Jerzy tel. 86 61 207 dom, 692 158 615
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Pawłowski Mirosław tel. 785 603 959
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego Hildebrandt Marek tel. 606 356 260

51. Koło Wojskowo- Gminne „ Siemirowice” siemirowice@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła 84-313 Siemirowice Os. Na Skarpie 15A/9,tel. 609 376 803 (Prezes)
- Prezes Teodoruk Andrzej tel. 609 376 803, 86 14 750dom
- Wiceprezes Burzyński Krzysztof tel. 604 945 761, 86 14 584 praca
- Skarbnik Radojewski Zenon tel. 86 14 481
- Wiceprezes d/sp. ochrony Kubica Andrzej tel. 607 799 716,
- Sekretarz Szpilewski Marian tel. 508 658 401
- Członek Radojewski Zenon
- Członek Galos Maciej
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Mierski Tadeusz tel. 604 454 878
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego Wlaźlak Dariusz tel. 607 428 403

52. Koło „ Zdrzewno” zdrzewno@pzw.slupsk.pl
Zarząd Koła Szkoła Podstawowa Garczegorze , tel. 603 354 301 (Prezes)
- Prezes Mielewczyk Józef tel. 603 354 301
- Wiceprezes Nadolski Wiesław tel. 86 11 950
- Wiceprezes d/sp. ochrony Dziemboski Andrzej tel. 502 468 970
- Wiceprezes d/sp. młodz. Mielewczyk Mieczysław tel. 86 11 905
- Sekretarz Tomaszewski Jarosław tel. 86 11 859
- Skarbnik Borek Marian tel. 86 11 977
- Gospodarz Koła Urych Czesław
- Rzecznik Rychert Roman tel. 86 22 304
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Grabowski Jan tel. 86 11 811
- Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego Wilczyński Mieczysław tel.86 11 134

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony
Copyright © 2006 - 2014 ZO PZW Słupsk - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie treści bez zgody ZO PZW Słupsk zabronione.